MAX9013ESA+T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Comparators |
| برگه داده ها: | MAX9013ESA+T |
| توضیحات: | IC COMP LOW PWR SNGL TTL 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Linear - Comparators |
| نوع | with Latch |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| هیسترزیس | - |
| نوع خروجی | Complementary, TTL |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX9013 |
| CMRR ، PSRR (تایپ) | 95dB CMRR, 82dB PSRR |
| تعداد عناصر | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان خروجی (تایپ) | 40mA |
| تاخیر انتشار (حداکثر) | 9ns |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| جریان (حداکثر) | 2.3mA |
| تعصب ورودي فعلي (حداكثر) | 0.5µA @ 5V |
| ولتاژ-افست ورودی (حداکثر) | 3mV @ 5.5V |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 4.5V ~ 5.5V |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.70 | $1.67 | $1.63 |
حداقل: 1