LMV7219M5X
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Comparators |
| برگه داده ها: | LMV7219M5X |
| توضیحات: | IC COMPARATOR 2.7V-5V RR SOT23-5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Comparators |
| نوع | General Purpose |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| هیسترزیس | 7.5mV |
| نوع خروجی | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SC-74A, SOT-753 |
| شماره قسمت پایه | LMV7219 |
| CMRR ، PSRR (تایپ) | 85dB CMRR, 85dB PSRR |
| تعداد عناصر | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان خروجی (تایپ) | - |
| تاخیر انتشار (حداکثر) | 20ns |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23-5 |
| جریان (حداکثر) | 1.8mA |
| تعصب ورودي فعلي (حداكثر) | 0.95µA @ 5V |
| ولتاژ-افست ورودی (حداکثر) | 6mV @ 5V |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 2.7V ~ 5V |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.80 | $1.76 | $1.73 |
حداقل: 1