LTC1842CS8#TRPBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Comparators |
| برگه داده ها: | LTC1842CS8#TRPBF |
| توضیحات: | IC COMP ULTLOPWR W/REF DL 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Linear - Comparators |
| نوع | with Voltage Reference |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| هیسترزیس | 50mV |
| نوع خروجی | Open Drain |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LTC1842 |
| CMRR ، PSRR (تایپ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| تعداد عناصر | 2 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| جریان خروجی (تایپ) | - |
| تاخیر انتشار (حداکثر) | 12µs |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| جریان (حداکثر) | 5.7µA |
| تعصب ورودي فعلي (حداكثر) | - |
| ولتاژ-افست ورودی (حداکثر) | 10mV @ 5V |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 2.5V ~ 11V, ±1.25V ~ 5.5V |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.81 | $1.77 | $1.74 |
حداقل: 1