MAX350EAP+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| برگه داده ها: | MAX350EAP+ |
| توضیحات: | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 20SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| سری | - |
| تداخل | -90dB @ 100kHz |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| -پهنای باند 3db | - |
| بسته بندی/مورد | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| مدار سوئیچ | SP4T |
| شماره قسمت پایه | MAX350 |
| تزریق شارژ | 1pC |
| تعداد مدارهای | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SSOP |
| مقاومت در برابر دولت (حداکثر) | 100Ohm |
| ولتاژ-تامین ، دو (V ±) | ±2.7V ~ 8V |
| سوئیچ زمان (تن ، Toff) (حداکثر) | 275ns, 150ns |
| ولتاژ-تامین ، تنها (V +) | 2.7V ~ 16V |
| جریان نشت (است (خاموش)) (حداکثر) | 100pA |
| مدار Multiplexer/دی مالتی پلکسر | 4:1 |
| کانال به کانال تطبیق (ΔRon) | 16Ohm (Max) |
| کانال خازن (CS (خاموش), CD (off)) | 2pF, 2pF |
در انبار 385 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.36 | $7.21 | $7.07 |
حداقل: 1