ADG1209YRUZ
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| برگه داده ها: | ADG1209YRUZ |
| توضیحات: | IC MULTIPLEXER 15V 4:1 16TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| سری | - |
| تداخل | -85dB @ 1MHz |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| -پهنای باند 3db | 550MHz |
| بسته بندی/مورد | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| مدار سوئیچ | SP4T |
| شماره قسمت پایه | ADG1209 |
| تزریق شارژ | 0.4pC |
| تعداد مدارهای | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-TSSOP |
| مقاومت در برابر دولت (حداکثر) | 200Ohm |
| ولتاژ-تامین ، دو (V ±) | ±5V ~ 16.5V |
| سوئیچ زمان (تن ، Toff) (حداکثر) | 95ns, 100ns |
| ولتاژ-تامین ، تنها (V +) | 5V ~ 16.5V |
| جریان نشت (است (خاموش)) (حداکثر) | 100pA |
| مدار Multiplexer/دی مالتی پلکسر | 4:1 |
| کانال به کانال تطبیق (ΔRon) | 3.5Ohm |
| کانال خازن (CS (خاموش), CD (off)) | 1.5pF, 4.5pF |
در انبار 806 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.04 | $6.90 | $6.76 |
حداقل: 1