MAX333CWP+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| برگه داده ها: | MAX333CWP+ |
| توضیحات: | IC SWITCH QUAD SPDT 20SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| سری | - |
| تداخل | -78dB @ 1MHz |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| -پهنای باند 3db | - |
| بسته بندی/مورد | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| مدار سوئیچ | SPDT |
| شماره قسمت پایه | MAX333 |
| تزریق شارژ | - |
| تعداد مدارهای | 4 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SOIC |
| مقاومت در برابر دولت (حداکثر) | 250Ohm |
| ولتاژ-تامین ، دو (V ±) | ±5V ~ 18V |
| سوئیچ زمان (تن ، Toff) (حداکثر) | 1µs, 500ns |
| ولتاژ-تامین ، تنها (V +) | 10V ~ 30V |
| جریان نشت (است (خاموش)) (حداکثر) | 5nA |
| مدار Multiplexer/دی مالتی پلکسر | 2:1 |
| کانال به کانال تطبیق (ΔRon) | - |
| کانال خازن (CS (خاموش), CD (off)) | 5pF |
در انبار 1432 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.33 | $7.18 | $7.04 |
حداقل: 1