HMC580ST89
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | HMC580ST89 |
| توضیحات: | IC RF AMP GP 0HZ-1GHZ SOT89-3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 17dB |
| P1dB | 19dBm |
| سری | - |
| نوع RF | General Purpose |
| فرکانس | 0Hz ~ 1GHz |
| بسته بندی | Strip |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| شکل سر و صدا | 2.8dB |
| بسته بندی/مورد | TO-243AA |
| فرکانس آزمون | - |
| شماره قسمت پایه | HMC580 |
| جریان--عرضه | 110mA |
| ولتاژ-تامین | 5V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-89-3 |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1