HMC482ST89
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | HMC482ST89 |
| توضیحات: | IC RF AMP GP 0HZ-5GHZ SOT89 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 19dB |
| P1dB | 22.5dBm |
| سری | - |
| نوع RF | General Purpose |
| فرکانس | 0Hz ~ 5GHz |
| بسته بندی | Strip |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| شکل سر و صدا | 4dB ~ 5.5dB |
| بسته بندی/مورد | TO-243AA |
| فرکانس آزمون | - |
| شماره قسمت پایه | HMC482 |
| جریان--عرضه | 110mA |
| ولتاژ-تامین | 6V ~ 12V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-89 |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1