HMC1099LP5DE
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | HMC1099LP5DE |
| توضیحات: | IC RF AMP RADAR 1.1GHZ 32LFCSP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 20dB |
| P1dB | - |
| سری | - |
| نوع RF | Radar |
| فرکانس | 1.1GHz |
| بسته بندی | Strip |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| شکل سر و صدا | 8dB |
| بسته بندی/مورد | 32-LFQFN Exposed Pad, CSP |
| فرکانس آزمون | 1.1GHz |
| شماره قسمت پایه | HMC1099 |
| جریان--عرضه | 100mA |
| ولتاژ-تامین | 28V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-LFCSP (5x5) |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1