7425130
| سازندگان: | Wurth Electronics Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Supports and Fasteners |
| برگه داده ها: | 7425130 |
| توضیحات: | CBL CLAMP P-TYPE SILVER FASTENER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Wurth Electronics Inc. |
| دسته بندی محصولات | Cable Supports and Fasteners |
| نوع | Clamp, P-Type |
| رنگ | Silver |
| عرض | 0.354" (9.00mm) |
| ارتفاع | - |
| طول | - |
| سری | - |
| چسب | - |
| ویژگی | Flame Retardant |
| مواد | Polyamide (PA), Nylon, Metallized Film |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه پیچ | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه باز کردن | 0.118" ~ 0.129" (3.00mm ~ 3.30mm) |
| نوع نصب | Fastener |
| اندازه سوراخ پنل | 0.169" (4.29mm) |
| ضخامت پانل | - |
| مشخصه های نوع | Grounding |
| ضخامت مواد | 0.035" (0.89mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| مرکز بسته نرم افزاری به مرکز نصب | 0.370" (9.40mm) |
در انبار 193 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.14 | $1.12 | $1.09 |
حداقل: 1