PAKKL-3140-19
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Supports and Fasteners |
| برگه داده ها: | PAKKL-3140-19 |
| توضیحات: | CBL CLIP C-TYPE NATURAL ARROW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Cable Supports and Fasteners |
| نوع | Clip, C-Type |
| رنگ | Natural |
| عرض | 0.350" (8.89mm) |
| ارتفاع | 0.940" (23.88mm) |
| طول | 0.750" (19.05mm) |
| سری | KWIK KLIP |
| چسب | - |
| ویژگی | Flame Retardant |
| مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه پیچ | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه باز کردن | 0.310" ~ 0.400" (7.87mm ~ 10.16mm) |
| نوع نصب | Arrowhead, Winged |
| اندازه سوراخ پنل | 0.250" (6.35mm) |
| ضخامت پانل | 0.030" ~ 0.060" (0.76mm ~ 1.52mm) |
| مشخصه های نوع | Locking, Round |
| ضخامت مواد | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| مرکز بسته نرم افزاری به مرکز نصب | - |
در انبار 247 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.08 | $1.06 | $1.04 |
حداقل: 1