WS-SE-B-1-01A
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Supports and Fasteners |
| برگه داده ها: | WS-SE-B-1-01A |
| توضیحات: | CBL CLIP WIRE SADDLE NATURAL ADH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Cable Supports and Fasteners |
| نوع | Clip, Wire Saddle on Base |
| رنگ | Natural |
| عرض | 0.375" (9.53mm) |
| ارتفاع | 0.450" (11.43mm) |
| طول | 0.625" (15.88mm) |
| سری | - |
| چسب | Acrylic Based (RMS-15) |
| ویژگی | - |
| مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه پیچ | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه باز کردن | 0.400" L x 0.220" H (10.16mm x 5.59mm) |
| نوع نصب | Adhesive |
| اندازه سوراخ پنل | - |
| ضخامت پانل | - |
| مشخصه های نوع | Side Entry |
| ضخامت مواد | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-2 |
| مرکز بسته نرم افزاری به مرکز نصب | - |
در انبار 827 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.07 | $1.05 | $1.03 |
حداقل: 1