MSPM101C104
| سازندگان: | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches |
| توضیحات: | SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 50V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Standard |
| سری | MSPM |
| مدار | SPST-NO |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Round, Button |
| نوع نصب | Panel Mount, Rear |
| زندگی برق | 50,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | - |
| تابع سوئیچ | Off-Mom |
| سبک ختم | Solder Lug |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-DC | 50V |
| رنگ عملگر/کلاه | Red |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 100mA (DC) |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 80°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 6.35mm Dia |