PV4F230SS-3R4
| سازندگان: | E-Switch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches |
| برگه داده ها: | PV4F230SS-3R4 |
| توضیحات: | SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 24V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E-Switch |
| دسته بندی محصولات | Pushbutton Switches |
| نوع | Vandal Resistant, Illuminated |
| سری | PV4, LAMB |
| مدار | SPDT |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Round, Button, Flush |
| نوع نصب | Panel Mount, Front |
| زندگی برق | 50,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | 1,000,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | On-On |
| سبک ختم | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| ولتاژ امتیاز-DC | 24V |
| رنگ عملگر/کلاه | Silver |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 2A (DC) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 55°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 19.00mm Dia |
| نوع روشنایی ، رنگ | LED, Red/Green/Blue |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | 12 VDC |
در انبار 16 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $24.44 | $23.95 | $23.47 |
حداقل: 1