PV7F2Y011-3R4
سازندگان: E-Switch
دسته بندی محصولات: Pushbutton Switches
برگه داده ها: PV7F2Y011-3R4
توضیحات: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
وضعیت RoHS: سازگار با RoHS
ویژگی مقدار مشخصه
تولید کننده E-Switch
نوع Vandal Resistant, Illuminated
سری PV7, LAMB
مدار DPST-NO/NC
ویژگی -
بسته بندی Bulk
قسمت وضعیت Active
نوع محرک Round, Button, Flush
نوع نصب Panel Mount, Front
زندگی برق 50,000 Cycles
زندگی مکانیکی 1,000,000 Cycles
تابع سوئیچ On-Mom, Off-Mom
سبک ختم Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
حفاظت در برابر نفوذ IP65 - Dust Tight, Water Resistant
ولتاژ امتیاز-DC 48V
رنگ عملگر/کلاه Black
امتیاز فعلی (آمپر) 2A (DC)
دمای عملیاتی -20°C ~ 55°C
ابعاد قطع جریان پنل Circular - 22.00mm Dia
نوع روشنایی ، رنگ LED, Red/Green/Blue
ولتاژ روشنایی (اسمی) 12 VDC