LB-402MD
| سازندگان: | ROHM Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LB-402MD |
| توضیحات: | DISPLAY 7SEG 10.16MM 2DGT GRN CA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ROHM Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Green |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA |
| بسته بندی/مورد | 18-DIP |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.40" (10.16mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.709" H x 0.945" W x 0.276" D (18.00mm x 24.00mm x 7.00mm) |
| طول موج-اوج | 563nm |
| امتیاز millicandela | 25mcd |
| تعداد نویسه ها | 2 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 60mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.1V |
در انبار 16 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.18 | $6.06 | $5.94 |
حداقل: 1