LDS-A412RI
| سازندگان: | Lumex Opto/Components Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LDS-A412RI |
| توضیحات: | LED 7-SEG .43 SNGL GRN CA DIRECT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Lumex Opto/Components Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Green |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA |
| بسته بندی/مورد | 14-DIP (0.300", 7.62mm), 11 Leads |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.43" (10.92mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.748" H x 0.496" W x 0.307" D (19.00mm x 12.60mm x 7.80mm) |
| طول موج-اوج | 565nm |
| امتیاز millicandela | 3.9mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 105mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.2V |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.42 | $2.37 | $2.32 |
حداقل: 1