LA-601ML
| سازندگان: | ROHM Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LA-601ML |
| توضیحات: | DISPLAY 7SEG 14.6MM 1DGT GRN CC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ROHM Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Green |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA |
| بسته بندی/مورد | 10-DIP (0.400", 10.16mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.58" (14.60mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.748" H x 0.492" W x 0.315" D (19.00mm x 12.50mm x 8.00mm) |
| طول موج-اوج | 563nm |
| امتیاز millicandela | 22mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 60mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.1V |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.32 | $3.25 | $3.19 |
حداقل: 1