NRF9160-SICA-R7
| سازندگان: | Nordic Semiconductor ASA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver ICs |
| برگه داده ها: | NRF9160-SICA-R7 |
| توضیحات: | IC RF TXRX+MCU CELLULAR MODULE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Nordic Semiconductor ASA |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver ICs |
| GPIO | 32 |
| نوع | TxRx + MCU |
| سری | - |
| پروتکل | GPS |
| فرکانس | 700MHz ~ 2.2GHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | -108dBm |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 161-TFLGA Module |
| قدرت خروجی | 23dBm |
| نرخ داده (حداکثر) | 360kbps |
| ولتاژ-تامین | 3.1V ~ 5.5V |
| رابط های سریال | - |
| خانواده RF/استاندارد | Cellular |
| جریان دریافت | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 127-LGA (16x10.5) |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1