CYW20736S
| سازندگان: | Cypress Semiconductor Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver ICs |
| برگه داده ها: | CYW20736S |
| توضیحات: | IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH MODULE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cypress Semiconductor Corp |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver ICs |
| GPIO | 14 |
| نوع | TxRx + MCU |
| سری | WICED |
| پروتکل | Bluetooth v4.1 |
| فرکانس | 2.4GHz |
| بسته بندی | Tray |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | 60kB RAM |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | - |
| بسته بندی/مورد | Module |
| قدرت خروجی | - |
| نرخ داده (حداکثر) | - |
| ولتاژ-تامین | 1.4V ~ 3.6V |
| رابط های سریال | I²C, SPI, UART |
| خانواده RF/استاندارد | Bluetooth |
| جریان دریافت | - |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | - |
در انبار 5942 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.08 | $12.82 | $12.56 |
حداقل: 1