LMX9830SM/NOPB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver ICs |
| برگه داده ها: | LMX9830SM/NOPB |
| توضیحات: | IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 60LFBGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver ICs |
| GPIO | 3 |
| نوع | TxRx + MCU |
| سری | - |
| پروتکل | Bluetooth v2.0 |
| فرکانس | 2.4GHz |
| بسته بندی | Tray |
| مدولاسیون | MSK |
| اندازه حافظه | 16kB RAM |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| حساسیت | -80dBm |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 60-LFBGA |
| قدرت خروجی | 0dBm |
| نرخ داده (حداکثر) | 704kbps |
| ولتاژ-تامین | 2.5V ~ 3.6V |
| رابط های سریال | JTAG, SPI, UART |
| خانواده RF/استاندارد | Bluetooth |
| جریان دریافت | 65mA (Max) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| جریان انتقال | 65mA (Max) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 60-NFBGA (9x6) |
در انبار 835 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.13 | $16.79 | $16.45 |
حداقل: 1