1596B105
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1596B105 |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 2.95"L X 1.98"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Open End(s) |
| ارتفاع | 1.390" (35.31mm) |
| سری | 1596 |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.040" (1.02mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 5.84in² (37.7cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box, Potting |
| اندازه/ابعاد | 2.950" L x 1.980" W (74.93mm x 50.29mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.45 | $3.38 | $3.31 |
حداقل: 1