1593TTBU
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1593TTBU |
| توضیحات: | BOX ABS TRN BLUE 4.41"L X 2.62"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Translucent - Blue |
| طراحی | Hand Held, End Panel and Cover |
| ارتفاع | 0.827" (21.01mm) |
| سری | 1593 |
| وزن | 0.14 lb (63.5g) |
| رأی | - |
| ویژگی | Battery Door, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 11.5in² (74cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.409" L x 2.618" W (111.99mm x 66.50mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.82 | $6.68 | $6.55 |
حداقل: 1