1411FBBBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1411FBBBK |
| توضیحات: | BOX ALUM BLACK 2.77"L X 2.25"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 1.640" (41.66mm) |
| سری | 1411 |
| وزن | 0.14 lb (63.5g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.040" (1.02mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 6.23in² (40.2cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.770" L x 2.250" W (70.36mm x 57.15mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 41 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.46 | $8.29 | $8.12 |
حداقل: 1