1594EWBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1594EWBK |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 6.58"L X 4.21"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.555" (64.90mm) |
| سری | 1594W |
| وزن | - |
| رأی | IP66 |
| ویژگی | Flame Retardant, Watertight |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.130" (3.30mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 27.7in² (179cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.575" L x 4.213" W (167.01mm x 107.01mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 34 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.29 | $15.96 | $15.64 |
حداقل: 1