1590WGF
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590WGF |
| توضیحات: | BOX ALUM UNPAINTED 3.94"LX1.97"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.063" (27.00mm) |
| سری | 1590WF |
| وزن | 0.269 lb (122.02g) |
| رأی | IP65 |
| ویژگی | Mounting Flange, Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.080" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 7.75in² (50.0cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.937" L x 1.969" W (100.00mm x 50.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 30 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.02 | $15.70 | $15.39 |
حداقل: 1