1412PP
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1412PP |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 5.99"L X 3.99"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 2.010" (51.05mm) |
| سری | 1412 |
| وزن | 0.5 lb (226.8g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 20 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 23.8in² (154cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.990" L x 3.990" W (152.15mm x 101.35mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 31 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.02 | $15.70 | $15.39 |
حداقل: 1