1455J1601BU
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1455J1601BU |
| توضیحات: | BOX ALUM BLUE 6.3"L X 3.07"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Blue |
| طراحی | End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.063" (27.00mm) |
| سری | 1455 |
| وزن | 0.42 lb (190.51g) |
| رأی | - |
| ویژگی | Card Guides |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.060" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 19.3in² (125cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.299" L x 3.071" W (159.99mm x 78.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $22.58 | $22.13 | $21.69 |
حداقل: 1