CHKO10104
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CHKO10104 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 10"L X 10"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 4.000" (101.60mm) |
| سری | CHKO |
| وزن | 7 lbs (3.2kg) |
| رأی | IP30, NEMA 1 |
| ویژگی | Knockouts |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 100in² (645cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $22.39 | $21.94 | $21.50 |
حداقل: 1