MB126565
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | MB126565 |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRAY 4.72"L X 2.56"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 2.559" (65.00mm) |
| سری | MB |
| وزن | 1 lb (453.59g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, Polystyrene |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 12.1in² (78cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.724" L x 2.559" W (120.00mm x 65.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 19 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $22.51 | $22.06 | $21.62 |
حداقل: 1