1455C801BU
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1455C801BU |
| توضیحات: | BOX ALUM BLUE 3.15"L X 2.13"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Blue |
| طراحی | End Panel(s) |
| ارتفاع | 0.906" (23.00mm) |
| سری | 1455 |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Card Guides |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.060" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 6.70in² (43.2cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.150" L x 2.126" W (80.00mm x 54.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 31 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.92 | $14.62 | $14.33 |
حداقل: 1