1553WBBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1553WBBK |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 4.62"L X 3.11"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Hand Held, Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 0.984" (25.00mm) |
| سری | 1553W |
| وزن | - |
| رأی | IP65 |
| ویژگی | PCB Supports, Sealing Gasket |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 14.4in² (93cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.615" L x 3.109" W (117.22mm x 78.97mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.51 | $14.22 | $13.94 |
حداقل: 1