AC-403
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | AC-403 |
| توضیحات: | CHASSIS ALUM NATURAL 9.5"L X 5"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Open End(s) |
| ارتفاع | 2.000" (50.80mm) |
| سری | - |
| وزن | 0.5 lb (226.8g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.040" (1.02mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 47.4in² (306cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Chassis |
| اندازه/ابعاد | 9.500" L x 5.000" W (241.30mm x 127.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 43 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.50 | $14.21 | $13.93 |
حداقل: 1