1418U16
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1418U16 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 72"L X 30"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 16.000" (406.40mm) |
| سری | 1418 |
| وزن | 290 lbs (131.5kg) |
| رأی | IP54, NEMA 12,13, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels, Mounting Flange |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 2160in² (1.394 m²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 72.000" L x 30.000" W (1828.80mm x 762.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,042.87 | $1,022.01 | $1,001.57 |
حداقل: 1