EN4SD30248SSWH
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | EN4SD30248SSWH |
| توضیحات: | BOX S STEEL WHITE 30"L X 24"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | White |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 8.000" (203.20mm) |
| سری | Eclipse |
| وزن | 46 lbs (20.9kg) |
| رأی | IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Lockable, Stainless Steel Hinges, Wall Mount |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 720in² (4645cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 58 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,039.50 | $1,018.71 | $998.34 |
حداقل: 1