1418N4SSK8
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1418N4SSK8 |
| توضیحات: | BOX S STEEL NATURAL 30"L X 24"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 8.000" (203.20mm) |
| سری | 1418 |
| وزن | 89 lbs (40.4kg) |
| رأی | IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels, Mounting Flange |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 720in² (4645cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,041.60 | $1,020.77 | $1,000.35 |
حداقل: 1