42516
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 42516 |
| توضیحات: | VINYL 3LAYER BLUE .125 30X50' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2.5' (0.76m) |
| طول | 50' (15.24m) |
| سری | Statfree Z2™ |
| ویژگی | Dissipative |
| شامل | - |
| نوع حصیر | Table, Workbench Runner |
| مواد | Vinyl |
| ضخامت | 0.13" (3.30mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 3 |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $813.73 | $797.46 | $781.51 |
حداقل: 1