770092
| سازندگان: | SCS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 770092 |
| توضیحات: | TABLE RUN RUBBER BLUE 50'X2.5' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SCS |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2.5' (0.76m) |
| طول | 50' (15.24m) |
| سری | R3 |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | - |
| نوع حصیر | Table, Workbench Runner |
| مواد | Rubber |
| ضخامت | 0.06" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 2 |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $708.23 | $694.07 | $680.18 |
حداقل: 1