TM30600L3BL
| سازندگان: | SCS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | TM30600L3BL |
| توضیحات: | MAT KIT 3LAYER ESD BLUE 2.5'X50' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SCS |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2.5' (0.76m) |
| طول | 50' (15.24m) |
| سری | - |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | - |
| نوع حصیر | Floor Runner |
| مواد | Vinyl |
| ضخامت | 0.13" (3.30mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 3 |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $806.01 | $789.89 | $774.09 |
حداقل: 1