SY89312VMG-TR
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | SY89312VMG-TR |
| توضیحات: | IC CLOCK GEN /2 PECL/ECL 8-MLF |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | No |
| نوع | Clock Generator |
| ورودی | ECL, PECL |
| خروجی | ECL, PECL |
| سری | Precision Edge® |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® |
| فرکانس حداکثر | 4GHz |
| شماره قسمت پایه | SY89312 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 5.5V |
| تقسیم/ضرب | Yes/No |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-MLF® (2x2) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/No |
در انبار 679 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1