LMX2430TMX/NOPB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | LMX2430TMX/NOPB |
| توضیحات: | IC PLL FREQ SYNTH 3GHZ TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | Yes with Bypass |
| نوع | PLL Frequency Synthesizer |
| ورودی | CMOS |
| خروجی | CMOS |
| سری | PLLatinum™ |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| فرکانس حداکثر | 3GHz, 800MHz |
| ولتاژ-تامین | 2.25V ~ 2.75V |
| تقسیم/ضرب | No/No |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 3:2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-TSSOP |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/No |
در انبار 3084 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1