MICRF001BN
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Receivers |
| برگه داده ها: | MICRF001BN |
| توضیحات: | RF RCVR OOK 300MHZ-440MHZ 14DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | RF Receivers |
| سری | - |
| ویژگی | Automatic Tuning |
| فرکانس | 300MHz ~ 440MHz |
| بسته بندی | Tube |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -95dBm |
| برنامه | Garage Door, RKE |
| رابط داده | PCB, Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| نرخ داده (حداکثر) | 4.8kbps |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.5V |
| کانکتور آنتن | PCB, Surface Mount |
| جریان دریافت | 6.3mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| مدولاسیون یا پروتکل | OOK |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-DIP |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1