TDA7511
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Receivers |
| برگه داده ها: | TDA7511 |
| توضیحات: | RF RCVR AM/FM 3.6KHZ 64TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | RF Receivers |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| فرکانس | 3.6kHz |
| بسته بندی | Tube |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | - |
| برنامه | Automotive Audio, Processing, Receivers |
| رابط داده | PCB, Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 64-LQFP |
| نرخ داده (حداکثر) | - |
| شماره قسمت پایه | TDA7511 |
| ولتاژ-تامین | 7.5V ~ 10V |
| کانکتور آنتن | PCB, Surface Mount |
| جریان دریافت | 60mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| مدولاسیون یا پروتکل | AM, FM |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 64-TQFP (10x10) |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1