MC5615
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | MC5615 |
| توضیحات: | Rectifiers |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Microchip / Microsemi |
| طول | 5.46 mm |
| محصول | Rectifiers |
| قطر | 2.79 mm |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.014110 oz |
| تولید کننده | Microchip |
| نوع محصول | Rectifiers |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | S-Package-2 |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| سبک ختم | Axial |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $87.74 | $85.99 | $84.27 |
حداقل: 1