CMLD2004
| سازندگان: | Central Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | CMLD2004 |
| توضیحات: | Diodes - General Purpose, Power, Switching Dual Isolated High Voltage |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Switching Diode |
| برند | Central Semiconductor |
| عرض | 1.2 mm |
| ارتفاع | 0.58 mm |
| طول | 1.6 mm |
| سری | CMLD2004 |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.000106 oz |
| تولید کننده | Central Semiconductor |
| نوع محصول | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| پیکربندی | Dual |
| زمان بهبودی | 50 ns |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SOT-563-6 |
| قسمت # نام مستعار | CMLD2004 TR |
| دسته بندی محصولات | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| جریان حداکثر موج | 4 A |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| اگر--جریان رو به جلو | 225 mA |
| Ir-جریان معکوس | 0.1 uA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 300 V |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1 V |
| مقدار کارخانه بسته | 3000 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 65 C |
در انبار 71 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.23 | $0.23 | $0.22 |
حداقل: 1