MAX912ESE
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Comparators |
| برگه داده ها: | MAX912ESE |
| توضیحات: | IC COMPARATOR TTL HS LP 16-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Linear - Comparators |
| نوع | with Latch |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| هیسترزیس | - |
| نوع خروجی | Complementary, TTL |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX912 |
| CMRR ، PSRR (تایپ) | 110dB CMRR, 100dB PSRR |
| تعداد عناصر | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان خروجی (تایپ) | 20mA |
| تاخیر انتشار (حداکثر) | 14ns |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOIC |
| جریان (حداکثر) | 10mA |
| تعصب ورودي فعلي (حداكثر) | 5µA @ ±5V |
| ولتاژ-افست ورودی (حداکثر) | 2mV @ ±5V |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 5V ~ 10V |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1