MAX9120ESA+T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Comparators |
| برگه داده ها: | MAX9120ESA+T |
| توضیحات: | IC INTEGRATED CIRCUIT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Linear - Comparators |
| نوع | General Purpose |
| سری | Beyond-the-Rails™ |
| هیسترزیس | 4mV |
| نوع خروجی | CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail, TTL |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| CMRR ، PSRR (تایپ) | 66.02dB CMRR, 80dB PSRR |
| تعداد عناصر | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان خروجی (تایپ) | 50mA |
| تاخیر انتشار (حداکثر) | 45µs |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| جریان (حداکثر) | 1.2µA |
| تعصب ورودي فعلي (حداكثر) | 0.001µA @ 5V |
| ولتاژ-افست ورودی (حداکثر) | 5mV @ 5V |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 1.6V ~ 5.5V |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1