MAX901ACPE
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Comparators |
| برگه داده ها: | MAX901ACPE |
| توضیحات: | IC COMPARATER QUAD 16DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Linear - Comparators |
| نوع | General Purpose |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| هیسترزیس | - |
| نوع خروجی | TTL |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | MAX901 |
| CMRR ، PSRR (تایپ) | 86.02dB CMRR, 86.02dB PSRR |
| تعداد عناصر | 4 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| جریان خروجی (تایپ) | - |
| تاخیر انتشار (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-PDIP |
| جریان (حداکثر) | 15mA, 12mA, 6mA |
| تعصب ورودي فعلي (حداكثر) | 6µA @ ±5V |
| ولتاژ-افست ورودی (حداکثر) | 2mV @ ±5V |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 5V ~ 10V, ±2.5V ~ 5V |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1