MAX9015AEKA-T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Comparators |
| برگه داده ها: | MAX9015AEKA-T |
| توضیحات: | IC COMPARATOR SGL SOT23-8 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Linear - Comparators |
| نوع | with Voltage Reference |
| سری | Beyond-the-Rails™ |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| هیسترزیس | 4mV |
| نوع خروجی | CMOS, Push-Pull, Rail-to-Rail |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SOT-23-8 |
| شماره قسمت پایه | MAX9015 |
| CMRR ، PSRR (تایپ) | 80dB PSRR |
| تعداد عناصر | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان خروجی (تایپ) | 50mA |
| تاخیر انتشار (حداکثر) | 28µs |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23-8 |
| جریان (حداکثر) | 2µA |
| تعصب ورودي فعلي (حداكثر) | 0.001µA @ 5V |
| ولتاژ-افست ورودی (حداکثر) | 5mV @ 5V |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 1.8V ~ 5.5V |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1