MAX3421EEHJ+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Controllers |
| برگه داده ها: | MAX3421EEHJ+ |
| توضیحات: | IC USB PERIPH/HOST CNTRL 32TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Controllers |
| سری | - |
| تابع | Controller |
| پروتکل | USB |
| رابط | SPI |
| بسته بندی | Tray |
| استانداردهای | USB 2.0 |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته بندی/مورد | 32-TQFP |
| شماره قسمت پایه | MAX3421 |
| جریان--عرضه | 15mA |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-TQFP (5x5) |
در انبار 1394 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.29 | $12.04 | $11.80 |
حداقل: 1